Profil společnosti

STAMOS spol. s r. o. je soukromá firma, která byla založena 7.1.1991. Její hlavní činností je stavebnictví a v současné době je jednou z předních stavebních firem v regionu.
Zaměstnává cca 60 pracovníků ve stavebních profesích. Je plně vybavena technickým a materiálním vybavením nutným pro provádění stavební činnosti. Obchodní obrat společnosti se pohybuje, dle druhu prováděných zakázek, v rozmezí 80 - 145 mil. Kč.

STAMOS spol. s r. o. je držitelem certifikátu systému managementu kvality a systému environmentálního managementu  podle norem ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN OHSAS 18001:2008 a ČSN EN ISO 14001:2005 pro provádění občanských, průmyslových a zemědělských staveb, včetně inženýrských sítí, zpevněných ploch a komunikací, jejich oprav, údržby a odstraňování těchto staveb.

STAMOS spol. s r. o. realizovala několik staveb, které získaly ocenění "Dům roku" Města Uherského Hradiště a "Stavba roku Zlínského kraje".

V roce 2013-2014 veškerou stavební činnost převzala společnost STAMOS Uherské Hradiště, spol. s r. o.

Naším cílem je neustálé zkvalitňování řízení na všech stupních, zvyšování kvality prováděné práce, zavádění nových technologií do výrobního procesu, zvyšování obratu a maximální stabilizace firmy STAMOS Uherské Hradiště, spol. s r. o., aby nemohla být ohrožena případnými výkyvy na trhu stavebních prací.

STAMOS Uherské Hradiště, spol. s r. o. nabízí svým zákazníkům kvalitní a poctivou práci v dobrých cenách.

Hlavní předměty činnosti:

  • dodávka staveb bytových, občanských, průmyslových a inženýrských sítí
  • opravy, rekonstrukce a modernizace staveb, včetně památkových objektů
  • klempířské a zámečnické práce
  • autodoprava a mechanizace

Dušan Šeda
jednatel